Cuda, cudeńka...wykonane przez uczniów klas IV-VII czarują swoim wyglądem. Zapraszamy wszystkich w środę na godz. 10.00. Rozpoczynamy kiermaszem. Będzie też kawka, herbata i smaczne ciasto, jak to na Wigilii... 

Na kiermaszu będą również do nabycia prace wykonane przez najmłodsze dzieci z naszej szkoły. Począwszy od smacznych pierniczków zrobionych przez maluszki, gwiazdeczki wykonane przez przedszkolaków, po bombki, stroiki, bałwanki i inne ciekawe świąteczne ozdoby ,,wyczarowane " przez uczniów z klas I-III. Do pomocy w przygotowanie kiermaszu włączyli się również rodzice. Brawo!

Pod choinką nie powinno zabraknąć książki. Tak więc i biblioteka jest już przygotowana na kiermasz książki. Zapraszamy! Wszyscy na pewno z przyjemnością obejrzą Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie!

aparatzgal